!!! O nas -
fotowol

O nas

Naszą specjalnością jest wykonywanie wszelkich instalacji wodnych w tym wiercenie studni głębinowych, otworów pod pompy ciepła oraz studni chłonnych od projektu po wykonanie, jak również sieci ciepłowniczych i instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się zwłaszcza w wykonywaniu:

Odwierty

W tym pod ujęcia wody, odwietrach pod pompy ciepła oraz odwiertach pod studnie chłonne. Każdy odwiert traktujemy indywidualnie, naciskając na zadowolenie klienta. Wieloletnia działalność na terenie południowej Polski pozwoliła nam na bardzo dobre poznanie warunków geologicznych. Nasze maszyny wiertnicze z powodzeniem radzą sobie ze wszelkimi uwarunkowaniami gruntu od piasków i żwirów, poprzez iłowce i piaskowce, a zwłaszcza z najtwardszymi skałami. Do odwiertów stosujemy metodę udarową DTH, i dzięki tej technologii potrafimy wykonać studnie głębinową w jeden dzień.

Instalacje

Instalacji elektrycznych w tym paneli fotowoltaicznych, jak również nadzór i eksploatacja urządzeń Nn i Sn, wszelkich instalacji teletechnicznych, jak również posiadamy wysokie doświadczenie i kwalifikacje w wykonywaniu pomiarów okresowych i odbiorowych instalacji.

Sieci ciepłownicze

Kompleksowe prace związane z montażem sieci ciepłowniczych w technologii rur preizolowanych związane z dostawą i montażem jak również przygotowaniem dokumentacji odbiorowej w tym sprawdzanie nieniszczące spawów . Posiadamy niezbędne narzędzia i personel jak również park maszynowy.

Rozdzielacze i sprzęgła do instalacji CO

Kompleksowe wykonanie rozdzielaczy i sprzęgieł do wodnych instalacji CO dla kilku grup pompowych. Takie rozwiązanie powoduje możliwość indywidualnej regulacji parametrów dla poszczególnych grup w tym przepływu oraz maksymalnych temperatur na obiegach .